S-S-SORULAR

Vizemi kaç gün içinde alabilirim?
– BAE ülkelerine göre resmi tatil olmayan bir günde yapılan vize başvuruları 3 gün içinde olumlu ya da olumsuz sonuca ulaşır. BAE ülkelerinin haftasonu tatilleri Cuma ve Cumartesi günleridir ve bu günler resmi tatil olarak geçer.
Vize başvurum olumsuz sonuçlandığı takdirde yatırmış olduğum başvuru ücretini geri alabilir miyim?
– Hayır. Başvuru ücreti olarak ödediğiniz parayı hiç bir şekilde geri alamazsınız.
Vize başvuruları gün içinde hangi saatler arasında yapılabilir?
– Başvurular BAE ülkelerine göre resmi tatil olmayan günlerde saat 09:00 ile 16:00 saatleri arasında yapılabilir.
BAE (Dubai) vizesi ne zamana kadar geçerlidir?
– Dubai vizesi verildiği tarihten itibaren 58 gün süreyle geçerlidir. Bu geçerlilik süresi içinde Dubai’de 29 gün kalış izniniz vardır.
Dubai’de 29 günlük kalış süremi aştığım takdirde ne olur?
– Dubai’ye giriş yaptığınız tarihten itibaren 29 (yirmi dokuz) gün içinde ülkeden çıkış yapmak zorundasınız. Vize sürenizin dolmasına karşın Dubai’den çıkış yapmazsanız Dubai Vatandaşlık ve Göçmen Bürosu tarafından acentemize 3.000 USD para cezası kesilir. Acentemize iletilen bu para cezasını sizden her türlü yasal ve hukuki haklarımızı kullanarak tahsil etme yoluna gideriz.
Dubai’de iken 29 günlük kalış süremi uzatabilir miyim?
– Dubai’de iken vize süreniz bitmeden önce Dubai Vatandaşlık ve Göçmen Bürosu’na başvuru yaparak kalış sürenizi ek ücret karşılığında 30 gün daha uzatabilirsiniz.
Dubai (BAE) için kaç çeşit vize alınabilir?
– TURİSTİK ve TRANSİT şeklinde 2 çeşit vize vardır. Dubai’ye turistik amaçlı ziyaretleriniz için tek girişli 29 günlük vize verilir. Transit vize ise 96 saat geçerlidir. Transit vize aktarmalı uçuşlarda ve terminal değiştirirken gerekmektedir.
Sitenizden Dubai vizesi almak istersem süreç nasıl işler?
– Önce başvuru sayfası nda vize başvuru formunu doldurun. Sonra başvuru ücretini yatırın. Başvuru ücretini yatırdıktan 3 gün sonra vizeniz size e-posta ile iletilecektir. Bu süreç işlerken sizinle telefon ve e-posta ile sürekli iletişim halinde olacağız.
Başvuru ücretini ne şekilde ödeyebilirim?
– Başvuru ücretini kredi kartınızı kullanarak yada banka havalesi ile ödeyebilirsiniz.